Fórum k piesni
-31.01.2012
Barbora
13:28
páči sa mi to:) je to chytľavé a cítiť z toho radosť:)
ako už bolo spomínané dobrý hlasový potenciál. Čo sa textu týka, viac ako rým znižujú kvalitu piesne neslovenské prízvuky a dĺžne.´(napr. Bóóóóží Syn, navekýýýýýýý...atď.)
Osobne som sa ešte nestotožnila s farbou toho synťákového zvuku, hlavne keď je na začiatku a konci skladby - ale to je asi subjektívny dojem...
držím palce:)
25.01.2012
Michael
19:45
Ahojte, ďakujem za komentáre :).
23.01.2012
katarina
12:16
Velmi pekna piesen-pekny hlas,pekna melodia-stalo by za to prepracovat text-teda rymy,ako to tu bolo spominane,bola by z toho perfektna piesen....napr.Tvoj lud dnes dovod k radosti ma,zo vsetkych stran znie piesen oslavna.......ale to uz je zasahovanie do textu autora,je to len moj nazor-ale celkovo velmi sa mi to paci,davam bodiky :)
22.01.2012
Zuzana
20:54
Fíha, po hudobnej stránke fakt príjemné prekvapenie. Aspoň pre mňa. Veľmi melodické, chytľavé. A máš dobrý hlas (len trošku viac otvárať ústa :)), čo, žiaľ, nebýva u všetkých kapiel až taká samozrejmosť. Raz darmo, môže byť kapela dobrá, keď má nanič speváka, je to celé dosť v háji. Ty máš ozaj dobrú kvalitu hlasu aj príjemnú farbu (aspoň z môjho laického pohľadu :)).
Má to celé ale jeden háčik - text. Ten je dosť slabý, "neslovenský", chýbajú rýmy... Na texte by to chcelo ešte poriadne zapracovať.
Inak sa mi to ale veľmi páčilo. Držím palce, nech sa Ti darí.
Tu je formulár, pomocou ktorého môžete nechať odkaz. HTML tagy nie sú podporované. Povinné je (samozrejme okrem odkazu) meno, e-mail a kód. Ďakujeme ;)
Meno:    E-mail:    Web:
O
d
k
a
z
captcha   Opíšte kód z obrázku: