Fórum k piesni
Aneta Juříčková - Žije v tebe malé dieťa25.08.2009
rur
20:17
Mne to osobne vyhovuje mam to na mp3 prehrávači a ako amaterovi sa mi to páči- keď sa niekoho týka tento prípad že je tehotná žena alebo šťastný otec tak mu to perfektne sadne! moj prípad takýto sice nie je ale teším sa aj na niečo čo mi sadne a bude sa ma týkať:)len chcem dodať malú poznamku že najlepší filozof býva ten, ktorý svojou filozofiou zasiahne osobne čo najväčší okruh ľudi...nemám nič proti len takúto poznámku ktorá je zrejme každemu jasná:)želám veľa dalšich podarených a gospelových piesní:)
11.08.2009
luxinko
14:51
Zaujimave , tak, taketo niečo som tu ešte nepočula.......myslim si uprimne, ze ak niekto krsti babatko v kostole, tak ok, hodi sa to zaspievat na sv. omši, ako podakovanie Bohu za tak krasny dar :) :) pekny hlas ma aj spevačka aj spevak :) ak chcete ostat v takejto tvorbe ok :) ale AK!! chcete ist dakej ako kapela, tak len stringsy-klavesovi podton....je to dost slabe, dodat tam gitaru, basu, bicie...viac nastrojov, lebo naozaj ako kapela je to slabe hudobne.....:) takze to je moj konečny nazor...nech sa dari a neberte to nijako osobne! :) hovorim pokial ostavate v tejto forme, ako je pisane hned na zaciatku ok, ale na kapelu je to velmi !
Tu je formulár, pomocou ktorého môžete nechať odkaz. HTML tagy nie sú podporované. Povinné je (samozrejme okrem odkazu) meno, e-mail a kód. Ďakujeme ;)
Meno:    E-mail:    Web:
O
d
k
a
z
captcha   Opíšte kód z obrázku: