Fórum k piesni
Štefan Bartko - Ježiško milý20.02.2008
Pišta
17:46
VĎAKA!
19.02.2008
janek
09:24
Jasne Stefan - beriem to a hned to aj pustam do zabudnutia... :)
18.02.2008
Pišta
17:45
Nestáva sa to možno často, že prvý príspevok k piesni píše jej autor, ale ja vlastne ani nechcem písať k tejto piesni, snáď len toľko, že pieseň som poslal cez vianoce (preto je vianočná), ale miesto v hitparáde dostala až teraz, tak dúfam, že vám nebude vianočná tématika v čase pôstu veľmi prekážať :o)
No a teraz k tomu čo som vlastne naozaj chcel. Koncom roku 2006 som sem poslal pieseň s názvom Potopa a bolo tu z toho veľké haló. Nemá význam všetko vysvetľovať a ani som to nemal v úmysle, len sa chcem touto cestou ospravedlniť Janekovi a zároveň aj všetkým vám za to, že som tu zverejnil pieseň, ktorá nie je moja, ale za svoju som ju vyhlasoval. Trvalo mi síce dlho kým som sa k tomuto odhodlal a o to viac ma to aj mrzí. Viem, že to nebolo kresťanské a aj preto to nechcem nikdy viac spraviť. Janek a všetci čo ste ma vtedy právom odsudzvali, ešte raz vás prosím o prepáčenie.
Tu je formulár, pomocou ktorého môžete nechať odkaz. HTML tagy nie sú podporované. Povinné je (samozrejme okrem odkazu) meno, e-mail a kód. Ďakujeme ;)
Meno:    E-mail:    Web:
O
d
k
a
z
captcha   Opíšte kód z obrázku: