Fórum k piesni
Jakub Rafael - Nespokojné srdce


Nasledujúca stránka  Posledná stránka

24.01.2009
:ˇ)
10:11
Ahoj Kubo,prepac ze tykam ale neviem ta inak nazvat,mas uzasne piesne.naposledy ked si bol v polton klube a boli u mna moje sopoluziacky tak si ta vsetky nakrucali na mobil ze jaky krasny mnich:Dmyslim to vazne...._:)takze mozes sa tesit ze mas fanusicky-len tak dalej:):)uzasne spievas hras a vytzeras....Boh je laska:)
08.12.2006
palomako
05:55
leli, nejake problemy??? :O
05.12.2006
Leli
16:19
Milujem Ťa Pane môj, milujem Ťa veľmi. Ty si Pán a Vládca môj a tiež priateľ verný...
28.10.2006
Julo Žatko
13:13
Tak toto ma už riadne dopálilo !!! Dnes mám skutočne zlý deň - postúpil som amputáciu malíčka na pravej nohe! Práve v tomto čase ma potešila Kubova pesnička.. Ale ten dvojník ma nasrdil !!! Prestaňa sa už za mňa konečne vydávať !!! Ja som pravý Julo, teraz však už bez malíčka na na pravej nohe.
23.10.2006
Ransford
22:00
Tato diskusia, to je teda riadna humoreska. Julovia, az berte cokolvek, znizte davky !...
16.10.2006
Julo Žatko
19:54
Opäť protestujem proti tomu, že opäť niekto zneužil moje meno - práve dnes som si uvedomil, aké riziká sú spojené s používaním internetu, toto poukazuje na jedno z nich. Fakt, že niekto zneužil moje meno a priezvisko, ma celkom rozhorčil, ale že to bude pokračovať, ma celkom zarazil.

Prosím, nech máte akýkoľvek názor, skúste ho podpísať férovo pod sebou, príp. ho napíšte anonymne alebo len pod inicálkami, nezneužívajte však ned tento účel iných.

Odkaz pre človeka, ktorý sa ukrýva pod moju identitu: Vaše jednanie nepovažujem za férové a ak sa Vy na tom bavíte, mne je z toho celkom nanič, smutno a... vlastne ani to neviem opísať, ale som z toho veľmi znechutený. Je to naozaj to, o čo Vám išlo? AK áno, klobúk dole, celkom Vám to vyšlo. A ak nie, potom asi nerozumiem vtipu.

Pre ostatných - práve teraz je ten moment, kedy som si pustil Jakubovu Rafaelovu pieseň a pokiaľ budete mať niekedy nie ten najlepší deň, vrelo odporúčam, aby ste si ju vypočuli.

Julo Žatko
(nemám to ako dokázať, ale skutočný)
16.10.2006
Julo Zatko
17:26
Protestujem proti tomu, že sa označuješ ako Julo Žatko a pritom ja a jedine JA!!!! som jediný Julo Žatko!!! Láskavo buď chlap a sa podpíš svojím pravým menom, Boris!!!! A za tým, čo si myslím o Kubevj pesničke si stojím. Ty nepravý Julo modlím sa, aby si sa obrátil a aby ti Pán dal odvahu priznať tvoju pravú identitu.
Július Žatko
16.10.2006
Peter
16:02
Tak to je odporné a pohoršujúce- až na mlynský kameň na krku. Práve tam, kde sa oslavuje Boh, takáto úbohosť. Je mi ľúto zneužitia Julovho mena. Nech Pán zmení Tvoje srdce, nech sa stane nespokojným, kým Ho nenájdeš. Peter.
15.10.2006
Julo Zatko
21:20
Protestujem proti tomu, že niekto zneužil moje meno a priezvisko (pomýlil sa v maili) a v predchádzajúcej reakcii mi vložil slová, ktoré som nepovedal.
Pokladám to za úbohé, pokiaľ si to dotyčný naozaj o Kubovej pesničke myslí, mohol to napísať pod svojimi iniciálkami a nemusel sa skrývať pod inú identitu.

Julo Žatko
11.10.2006
Julo Žatko
18:06
Dobrá pesnička Kubo, ale mal by si sa do toho viac oprieť - veď si chlap a máš gule, alebo nie? Zneje to ako by sa ti zarezali slipy, alebo čo...

Nasledujúca stránka  Posledná stránka


Tu je formulár, pomocou ktorého môžete nechať odkaz. HTML tagy nie sú podporované. Povinné je (samozrejme okrem odkazu) meno, e-mail a kód. Ďakujeme ;)
Meno:    E-mail:    Web:
O
d
k
a
z
captcha   Opíšte kód z obrázku: